CHP DOSYASI /// MEHMET FARAÇ : Atatürk’e, cumhuriyete düşman CHP adayı !..

Mehmet Faraç

Mustafa Kemal Cumhuriyet rejimi ile birlikte bu soykırımların her aşamasında var… Dersim meselesinde de var. Karar alma mekanizmasında, yasaların çıkartılmasında, Seyid Rızaların asılmasında ve sonrasında yani tüm aşamalarda Mustafa Kemal bilgi sahibi ve aynı zamanda uygulama sahibi… Hatta o kadar olayla ilgileniyor ki, askeri harekatın planlarını bile çizecek kadar olayın içinde… Kendisi bölgeyi ziyaret ediyor operasyonların yapıldığı dönemde… Yani Atatürk bu soykırımın her aşamasında var.

Bu ihanet dolu satırlar 22 Kasım 2014’te, PKK’nın gazetesi Özgür Gündem’de yayımlandı… Takım tutar gibi parti tutan gafiller görsün diye internette de duruyor…

Bu hezeyanların sahibi ise Erdal Doğan adlı, cumhuriyete resmen savaş açmış bir avukat…

Erdal Doğan yalnızca Türkiye’yi ve Atatürk’ü “soykırımcı, katliamcı” ilan ederek AIHM’e şikayet etmedi, aynı zamanda “Ergenekon” safsatasında “müdahil avukat” olarak Atatürkçülerin daha fazla ceza alması için de çırpındı…

Yani Doğan, CHP’de siyaset yapan “Ergenekon” mağdurları Mehmet Haberal, Mustafa Balbay, Dursun Çiçek ve Tuncay Özkan’ın da düşmanı!..

PARTI TABANI ISYANDA…

Her açıklamasında Atatürk’e ve rejime öfke kusan bu zat, CHP içindeki kinci cumhuriyetçilerle temas halinde olmalı ki, ailece ödüllendirildi!..

Çünkü Kılıçdaroğlu, CHP’nin başarısı için kendilerini paralayan yüzlerce yurtsever kadın aday varken bu şahsın Ermeni kökenli eşi Selina Doğan’ı Istanbul 2. bölgeden milletvekili aday listesinin başına koydu…

CHP’nin Atatürkçü, cumhuriyetçi, duyarlı tabanı günlerdir infial halinde bu skandalı sorguluyor ama parti yönetimi nedense umursamıyor!..

Doğan ise düşmanı olduğu bir partide baş tacı edilmekten çok mutlu… Çünkü AGOS gazetesine yaptığı açıklamada, “adaylığının Ermeni soykırımının 100. yılına gelmesinin simgesel bir anlamı olduğunu” söyleyebilmiş!!!

Büyüyen öfkeye bakılırsa, parti tabanı; binlerce CHP’li emekçi dururken, “Ermeni soykırımı” safsatasından nemalanan Doğan’ı kontenjanla ödüllendiren “Yeni CHP” yönetimini yürekten “alkışlıyor!!!

İyi çalışmalar, saygı ve sevgiler

Murat Binzet

Reklamlar

Etiketlendi:, , , , ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: