SİYASİ DOSYA /// MUSTAFA ASLAN : BTP ve diğerleri

“BOP Eşbaşkanı olarak bizim de bölgede görevlerimiz var.”

(Uzun Adam).

Söz’ün hikmetinden ve hükmünden bahsederek bir ömür geçirdik ama hâlâ sözün hükmü ve hikmetinin ne olduğunun farkında olamayanlar var!

Söz; olayın vukû bulduğu anda söylenirse aklı evveller; “Ya hu! Şimdi sırası mı?” diye kızar; biraz gecikmeli söylenirse; “Şimdiye kadar neredeydin Ya Hu?” diye sitem ederler!

Geç kalırsam, “Şimdiye kadar neredeydin?” sorusuna muhatap olmamak için ve tam sırası diye, hemen şimdi bir sözüm var!

Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi’nin, aylarca ve ısrarla MHP ile ittifak isteğine; Y-MeHaPe Genel Başkanı, gözünün ucuyla bile bakmadı!

Sonuçta SP ve BBP Seçim ittifakı kararı aldılar!

Hayırlı olsun! Bu konuda konuşacak sözümüz elbette var ama şimdilik önemine binâen bir konuya değineceğim.

Balgat Cenâhı’nın kalemşör ve taraftarları; “SP ve BBP seçim ittifakı bir AKP oyunudur!” şeklinde bir komplo teorisiyle algı operasyonu yapıyorlar!

Bozuk saatin de günde iki kere doğru gösterdiği gibi; evet bu yargı ve karar doğrudur!

Bu bir AKP Operasyonudur ve bu oyunu AKP; Y-MeHaPe’nin Bilge Genel Başkanı eliyle sahneye koymuştur!

Çünkü o birlik sağlansaydı, belki başka katılımlar da olur ve AKP’nin işine sandıkta son verilirdi! Buna, kendi deyimiyle; “Bu kaos” a Bilge(!) Adam, razı olamazdı!

Uzun Adam’ın Başbakanlığı süresince Meclis’te, AKP her sıkıştığında sayısal yeterliği sağlayarak destek olan, yetmez gibi; “Şu sıralar AKP çatlar ve dağılırsa kaos olur!” diyen yandaş, aynı Bilge(!)dir.

Biz; “Kaos duâsına çıksana Mübârek!” diye seslenip bir de ironik “Kaos duâsı metni” yazdığımızda; “Herkese rağmen millî meselelerde Hükümete desteğimizin süreceğini açıklıyorum!” diye Salı Toplantısında bağıran Bilge Başkan, aynı adamdır! Ki aynı Salı Günü Uzun Adam; “Kimse kaos duâsına çıkmasın!” diye paniklemişti!

Şimdi ısrarla ve altını kalın kırmızı kalemle çizerek diyorum ki;

Evet! Doğrudur! SP-BBP Seçim ittifakı; Uzun Adam ve AKP’nin, Y-MeHaPe’ye başrol vererek sahnelediği, bir kurgudur ve işbirlikçilere yarayacaktır!

Y-MeHaPe’nin Bilge Genel Başkanı, seçimlerde sıkışacağını hisseden AKP tarafından; muhalifmişçesine destek göreviyle sahneye sürülmüştür!

Uzun Adam; “Her türlü milliyetçilik de Türk Milliyetçiliği de ayaklarımın altındadır” dememiş miydi? Şimdi hangi hakla “Bayrak Şairi”nin, Türk Milliyetçiliği tescilli Arif Nihat ASYA’nın, “DU”sını seslendirerek, rûhunu incitiyor?

Şimdi; bilen-bilmeyen, okuyan-okumayan, ilgili-ilgisiz herkese bir sorum var:

Hizmet Grubu A.Ş. ve Ceosu; bir siyasi parti midir? Seçimlerle ilgisinin Uzun Adam’ın ilgisinden bir farkı var mıdır? Her ikisinin de siyâseten bir sorumluluğu var mıdır?

Hizmet Grubu A.Ş. ve Ceosu’nun; hâlâ -herşeye rağmen- en fazla AKP’de olmak kaydıyla Y-CeHaPe’de, Y-MeHaPe’de, siyasallaşmış bölücü HDP’de kendilerine yer bularak seçime girmediğini söyleyebilir misiniz?

Hizmet Grubu A.Ş. ve Ceosu’nun; Bağımsız Türkiye Partisi’nden başka sirâyet edemediği bir parti veya kurum söyleyebilir misiniz?

Vatikan menşe’li, Pentagon ve Pensilvanya planlı “Büyük Ortadoğu ve Kuzey Afrika Projesi”nin, sirayet edemediği, Bağımsız Türkiye Partisi’nden başka bir parti veya kurum söyleyebilir misiniz?

7 Haziran’a kadar, Türk Seçmeninin önüne bozulmuş ve karıştırılmış iki puzzle (yapboz) koyuldu!

Birisini yapanlar; AKP, Y-CeHaPe, Y-MeHaPe, HDP, SP, BBP’nin de içinde yer aldığı; Türkiye de dahil 22 Müslüman Ülkenin yönetim ve sınırlarının değiştirileceği, Büyük Ortadoğu Projesi’nin neticesi, paramparça edilip küçültülmüş “Yeni Türkiye”yi görecekler!

Diğerini yapanlar; “Herkese iş, her Anneye maaş, her sofraya Aş” iddiasıyla Tam Bağımsız Türkiye’yi, kabına sığamayan bir coşkuyla “KÂİNAT TÜRK DEVLETİ”ne doğru Ehl-i Beyt Gemisi ile seferde görecekler!

Türk Seçmeni’nin önüne koyulan iki puzzle (yapboz) dan birinde; “Yeni Türkiye(!)” adlı, Haçlı müstemlekesi; diğerinde; “Özgürlük ve bağımsızlık karakterimdir” inancıyla “TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE”yi görecekler!

Hep söyledim! Hep söylüyorum!

Hep söyleyeceğim: Türkiye’de iki parti var; biri Prof. Dr. Haydar BAŞ önderliğinde ve “Milli Ekonomi Modeli” Programlı BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ; diğeri “İşbirlikçi Öbürleri”…

Türkiye Cumhuriyeti Seçmeni, 7 Haziran’da, ya ölümden korkup sıtmaya razı olacak;

Ya da; “Öldüremeyen yara, savaşçıya güç verir!” inancı ve Ehl-i Beyt Sevgisi’yle besli îmânı ile silkinip ayağa kalkacak!

Ve bu kalkış; millî şahlanış olacak!

Ve bu şahlanış vahşi emperyalistlerin, Haçlı’ın yüzlerce yıllık senaryosuna Ortadoğu’da son verecek!

İkinci Kuvay-ı Milliyeciler olarak biz de; sofraya küsmüş şımarık çocuğumuza zorla yemek yedirecek; “HERKESE İŞ, HER ANNEYE MAAŞ, HER SOFRAYA AŞ; BU SEFER HAYDAR BAŞ” ve benzer sloganlarımızla sesimizi sağırlara duyuracak, cesâmetimizi körlere göstereceğiz…

“OLAMAZ TÜRK’E BAŞ, TÜRK’ÜM DEMEYEN” Vesselâm…

Selâm, sevgi, duâ…

Reklamlar

Etiketlendi:, ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: