KAMPANYA : TRT prodüktörü Nazmi Kal’ın 33 yıl önce MGK kararı ile çektiği Sözde So ykırım ile ilgili belgesel TRT’de yayınlansın.

KAMPANYAYA KATILMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

Değerli Dostlar,

TRT prodüktörü Nazmi Kal 33 yıl önce MGK kararı ile bir belgesel hazırladı; hayatta olan ve Ermeni mezalimine uğramış kişilerle görüştü. Canlı tanıkları konuşturdu. Amaç; soykırımın Ermenilere değil, Türklere yapılmış olduğunu öncelikle Türk halkına, arkasından da tüm dünyaya göstermek, kanıtlamak idi.

Fakat TRT bu çok önemli belgeseli yayımlamadı; halkın gerçekleri öğrenmesine engel oldu! Dahası, halkı Ermeni propagandasının etkisine teslim etti, devam da ediyor!

Nazmi Kal konuyu açıklayınca TRT’ye mektuplar yolladık, söz konusu belgeseli ederi karşılığında satın almak istediğimizi bildirdik. Gelen yanıt, "Yayımlamadığımız programların satışını yapamamaktayız". Oldu.

Bu kurumu yaşatan, ayakta tutan vatandaşlar olarak sorgulamak hakkımızdır:

Bu nasıl anlayıştır ki soykırım gibi bir insanlık suçuyla haksız yere suçlanan bir halkın kendisini aklayacak bir belgeseli saklı tutmaktadır? Bu davranışıyla kime hizmet etmektedir TRT?

Bu belgesel için kullanılmış olan halkın parası, halkın aleyhine bu denli fütursuzca harcanabilir mi?

Yoksa TRT’nin başındaki "T", değerini yitirdi mi?

Bu belgesel TRT ekranlarından yayımlanana kadar TRT yönetimine ısrarlarımız devam edecektir.

Dostlukla,

ULUSALCI GÖNÜLLÜLER

Reklamlar

Etiketlendi:, , , , , ,

3 thoughts on “KAMPANYA : TRT prodüktörü Nazmi Kal’ın 33 yıl önce MGK kararı ile çektiği Sözde So ykırım ile ilgili belgesel TRT’de yayınlansın.

  1. […] da internete açılmasını talep ediyoruz. Eğer TRT Yetkililerine sesimizi duyurmak isterseniz buradan ilgili kampanyaya iştirak […]

    Beğen

  2. […] da internete açılmasını talep ediyoruz. Eğer TRT Yetkililerine sesimizi duyurmak isterseniz buradan ilgili kampanyaya iştirak […]

    Beğen

  3. […] da internete açılmasını talep ediyoruz. Eğer TRT Yetkililerine sesimizi duyurmak isterseniz buradan ilgili kampanyaya iştirak […]

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: