BİLDERBERG DOSYASI : Tayyip’e Bilderberg Mektubu ! /// 2007 TARİHLİ

Timucin Leflef – Global Security

Sayin Basbakan;

Ben Irlanda’da yasayan bir Turk film yapimcisiyim. Bilderberg Grubunun; bu yilki toplantilarini, 31 Mayis-3 Haziran tarihleri arasinda Istanbul’da yapacaklarini ogrendim.

Bu gruptan 1993yilindan beri haberdarim ve son 14 senedir faaliyetlerini takip ediyorum. Bir cok kaynaga gore; 1954 yilinda eski bir Nazi S.S. subayi olan Hollanda Prensi Bernhard tarafindan kuruldugu gunden bu yana; Bilderberg Grubu gizli bir Nazi politikasi olan Yeni Dunya Duzeni’ni yaratmaya calisiyorlar.

Bu seneki toplantiya katilmasi muhtemel isimler Paul Wolfowitz; Dr. Henry Kissinger ve Donald Rumsfeld :

* Paul Wolfowitz; Savunma Bakan Yardimcisi olarak Irak savasinin mimarlarindandi ve hala PNAC uyesi (Project for New American Century – Yeni Bir Amerikan Yuzyili Projesi). PNAC; 9/11 olayindan bir sene once, politikalarini gerceklestirmek icin, Pearl Harbour benzeri bir katalizor vaka geregini dileginde bulunan bir yeni-muhafazakar(neo-con) dusunce kurulusu. Mr. Wolfowizt su anda yolsuzluk suclamalari yuzunden sorgulaniyor ve Dunya Bankasi Baskanligi’ndan istifa etmesi isteniyor.

* Bilderberg Grubu’nun yonlendirici komitesinin uyesi olarak muhtemelen Dr. Henry Kissinger da bu toplantiya katilacak. Dr. Kissinger; 1969-1973 yillari arasinda 500.000 Kambocyalinin olumune sebep olan (Menu Operasyonu) 600 yasadisi bombalama gorevini uygulayan ve bu uygulamayi savunan bir kitle katilidir. ABD Anayasasi’na gore bu ABD Kongresi tarafindan onaylanmayan yasadisi bir bombalama kampanyasiydi.

1972 Ekiminde Kuzey Vietnam ile bir baris anlasmasi saglanmasindan iki ay sonra; Guney Vietnamlilari memnun edecek bir halkla iliskiler egzersizi olarak 11 gun boyunca bir gosteri bombalamasi gerceklestirmek icin 129 B-52 bombardiman ucagini gorevlendirdi.

Hem ABD’nin eski Endonezya buyukelcisi David Newsom, hem de ust duzey bir CIA yetkilisi 1975 5 Aralikta Dr. Kissinger’in, Baskan Ford ile birlikte Endonezya Baskani Suharto ile bir toplanti yaptigini teyit ediyorlar. Bu toplantida konusulanlarin metinleri; Endonezya’nin daha sonra Dogu Timur’u istilasina yesil isIk yaktigini gosteriyor. Bu 100.000 Timurlunun katline neden oldu ve ABD’nin silah ticareti ile ilgili yasalarina aykiriydi.

Yakinlarda; bir Fransiz savcisi Dr. Kissinger hakkinda Sili’deki kitle katliamlari; Akbaba Operasyonu ve General Augusto Pinose olaylarindaki ABD’nin dahli ile baglantili olarak tevkifname cikardi. Kendisi hala bu bu cagriya uymadi ve tevkifnameden kaciyor.

* Bilderberg uyelerinden Donald Rumsfeld bir diger PNAC uyesi ve Irak savasinin ana mimarlarindandi.Bilderberg toplantilarinin mudavimlerinden biri olarak; Istanbul’daki toplantiya katilmasi olasi.

Baslica kaygilarim ve dolayisi ile size sorularim sunlar :

a) Neden; Paul Wolfowitz, Henry Kissinger ve Donald Rumsfeld gibi savas tuccarlarinin; Turklerin bilgisi ve onayi disinda Istanbul’da gizli bir toplanti yapmasina izin veriliyor?

b) Turk gazeteleri neden Istanbul’da gerceklesecek bu olayi tartismiyorlar?

c) Bu tarz elit beyinler ve savas tuccarlarinin gizli bir toplantisi olasi bir yeni savas ranti yaratmak ile sonuclanacaktir. Bu yuzden; Iran’la yaklasan savasi planlamak icin toplanip toplanmayacaklarini bilmek isterim? Turkiye’yi bir sonraki savasta bir satranc tasi olarak mi kullanacaklar?

Ayrica; "Nukleer Silahlar ve Dis Politika" kitabinda yazdigi uzere Dr. Kissinger bir savas durumunda nukleer silah kullanimina karsi olmadigini belirttigine gore, bizi bir nukleer savasa dahil edecekler mi?

d) Bu toplantiya davet edilen gazetecilerden biri Cengiz Candar. Fakat benim kanaatim kendisinin bu toplantiyi tamamen aklayacagi yonundedir. 2003 Irak Savasi sirasinda Paul Wolfowitz’in yakin arkadasi ve Istanbul Bilgi Universitesi konusmacilarindan biri olarak ; Candar’in Bilderberg’e olan sadakati dolayisi ile bu konferanslara davet edildigi ve Bilderberg taraftari yazilar yazacagi ortada.

Bu nedenle; kendisinin bu seneki toplantilar hakkinda yapacagi degerlendirmelere inanilmamasi gerektigini dusunuyorum ve Turklerin kendi ulkelerinde neler oldugunu ogrenmesi icin bagimsiz Turk gazetecilerin toplantiya katilmasini istiyorum.

Yaklasmakta olan Bilderberg toplantilari hakkinda Turk gazetelerindeki tartisma eksIkliginden, bu toplantilari cevreleyen yuksek gizlilik ve inkardan, bu toplantilarin seffaflik eksIkliginden ve Bilderberg Grubu’na karsi Turk insanlarinin gosterdigi duyarsizliktan dolayi tamamen irkilmis durumdayim. Dunyanin en guclu savas tuccarlari tarafindan burnumuzun dibinde gizli bir toplanti gerceklestiriliyor. Bu bir cilginliktir.

Bir Turk vatandasi olarak; benim hukumetimin benim bilgim ve onayim olmadan bu gizli toplantinin Turk topraklarinda gerceklesmesine izin vermesinden rencide olmus durumdayim. Bu nedenle sizden bu sene Istanbul’da gerceklesecek Bilderberg toplantisinda gazetecilik adina tam seffaflik talep ediyorum.

Eger Bilderberg Grubu’nun saklayacak bir seyi yoksa; o zaman toplantinin tam metnine ulasmamiz gerekiyor. Bu yuzden bagimsiz Turk basini bu toplantiya katilmali.

Bu mumkun degilse; Turk milletinin bir hizmetkari olarak size, Bilderberg toplantisina izin vermemenizi istiyorum.

Bir kamu hizmetkari olan sizden; bu acik mektupa olan cevabinizi 10 gun icinde bekliyorum.

Saygilarimla
Timucin Leflef

BILDERBERG ÜZERİNDEKİ KUŞKULAR

Bilderberg toplantıları her yıl bir başka ülkede yapılıyor. Üç gün süren bu toplantının bu yıl yapılacağı yer İstanbul ve başlama tarihi de 31 Mayıs. İlk toplantı 1954 yılında Hollandada Bilderberg Otelinde yapıldığı için toplantılar bu isimle yapılmaya devam ediyor.

İkinci Dünya Savaşı sonrasında Avrupa ve ABD arasındaki ilişkileri ve ortak strateji belirlemek amacıyla oluşturulan Bilderberg grubu, 53 yıldır toplanıyor. Katılımcı 130 dolayında.

Özenle korunan lüks bir otelin salonlarında yapılan toplantılarda tutanak tutulmuyor. İçeriye kağıt kalem bile sokulmadığı söyleniyor. Dünyanın en güçlü finansörleri, devlet adamları ve politikacıları her yıl Bilderberg toplantılarında bir araya getiriliyor.Toplantıların ana konusu Dünyanın yönetimi ve küreselleşme olarak özetlenebilir. Toplantılar son derece gizli koşullarda ve özel ortamlarda yapılmakta ve katılanlar bu konuda hiçbir bilgi veremezler. "Spotlight" isimli bir dergileri de var.

Gurubun ve toplantıların hedefi; Yeni Dünya Düzeni‘ni ve ABDİngiltere hâkimiyetini ve emperyalizmini tüm dünyaya yaymaktır. Her yıl yapılan çok gizli ortamdaki toplantıları; hem CIA, hem de o ülkenin istihbarat örgütü kontrol eder. Türkiye‘de son 50 yıldır başa geçen ünlü politikacıların çoğunluğu Bilderberg üyesidir, halen bu gizli Bilderberg üyeleri Türkiye‘nin etkin yönetiminde rol almaktadırlar. Bilderberg fikrinin oluşumunda etkin rol oynayan Joseph Retinger adındaki sosyologun aynı zamanda bir Yahudi Haham olması İslami kesimin toplantıları Masonların ve Siyonistlerin toplantısı olarak görmesine sebep olmaktadır.

Bütün dünyadan aralarında gazeteciler de olan yüzlerce kişinin üç gün süren bir toplantıya katıldığını ve bu konuda hiç kimseden kelime dışarı sızmadığını düşünebiliyor musunuz? Oysa iki kişi arasında yapılan toplantı gizli kalmaz. Fakat Bilderberg toplantıları gizli kalabiliyor. Konuşmuyorlar, konuşamıyorlar. Mutlaka işin ucunda ya güçlü bir tehdit ya da büyük bir maddi çıkar var. Yıllarca bu toplantılar aleyhine yazan gazeteci Fehmi Koru da bir yıl önceki toplantıya katıldığı halde toplantıdan sonra dişe dokunacak tek bir satır yazmadı, yazamadı. Cengiz Çandarın da toplantılara katılan gazetecilerden olduğunu anımsarsak burada medyaya biçilen rolün gurubun amaçları doğrultusunda kamuoyunu etkileyici yayınlar yapmak olduğu çok açık. Açık olmayan dünya zenginlerinin bu satılık kalemlere ne kadar ödediği.

Sözün kısası Bilderberg toplantıları ile para babaları ülkelerin dünyanın geleceğine karar veriyor. Bunun için ne gibi araçların kullanılacağına ve hangi kişilerin de aktör olarak rol alacağına karar veriliyor. Kendi halkları dışındaki insanlar için ABD ve ABnin demokrasi, eşitlik, özgürlük ve insan hakları söylemlerinin reklâm amaçlı ekran koruyucuları olmaktan ötede anlamları yok.

Anlayacağınız demokrasi, özgürlük ve iktidar üçüncü dünya ülkeleri politikacılarının eline oynasın diye verilmiş çelik çomaktan ibaret. Benim asıl merak ettiğim de şu:

22 Temmuzdaki seçimden sonra Türkiyede çelik çomağı R.Tayyip Erdoğanın elinden alıp kime vereceklerine İstanbul toplantısında mı karar verecekler acaba …

www.acikistihbarat.com

10.05.2007

Reklamlar

Etiketlendi:, , ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: