KÜRESEL ÇETELER DOSYASI : DİKKAT !!! Bunları Unuttuk mu Yeni mi Öğrendik !!! ? (2007 ANALİZİ)

İLETEN : SANCAKTAR – pssngr34

Bush’un Yardımcısı Dick Cheney’den Tarihi İtiraf: Savaşımız İslam’la

Çarşamba, 9th Mayıs, 2007

ABD Başkan Yardımcısı Dick Cheney, Başkan Bush’un, Haçlı Seferi sözünü doğrulayarak Afganistan ve Irak işgallerinin gerçek nedenini açıkladı: Irakı işgal etmeseydik, Müslümanlar, İslâm Birliğini kurup, İsraili haritadan silerlerdi.

Hedef İslâm dünyası!

ABD yönetimine yakın, muhafazakâr düşünce kuruluşu American Enterprise Instutede (AEI) konuşan Amerika Birleşik Devletleri Başkan Yardımcısı Dick Cheney, Amerikan askerlerinin Irakta Çok elzem Amerikan çıkarlarına hizmet […]

Wesley Clark: 5 yıl içinde 7 ülkeyi ele geçireceğiz

Salı, 15th Mayıs, 2007

Amerikan Ordusu Generali Wesley Clark, önümüzdeki seçimlerde ABD Başkanlığı’na aday olmayı düşünün isimlerden biri olarak ABD’nin Ortadoğu planlarını anlattı.

Beş yıl içinde yedi ülkeyi ele geçireceğiz: Irak, Suriye, Lübnan, Libya, Somali, Sudan, İran…" Amerika Birleşik Devletleri Ordusu Generali General Wesley Clark,1999-Yugoslavya Savaşı sırasında NATO Avrupa Müttefik Birlikleri Başkomutanıydı. 2004’te Demokrat Parti’nin Başkan adayı olarak gösterildi.

Amerikan Senatosu’nda "Kürdistan" haritası skandalı

Salı, 8th Mayıs, 2007

BAAS rejimine muhalif Suriyeli Kürt gruplar Washington’daki Amerikan Senatosu binasında bir konferans düzenledi. Toplantıda dağıtıarkadasim broşürlerdeki haritada Trabzon, Ankara ve Antalya da ‘Kürdistan’ sınırları içerisinde gösterildi. Kürsüde ise, Kuzey Irak’taki Kürt partilerin kullandığı, tarihteki tek Kürt devleti olan Mahabad Kürt Cumhuriyeti’nin bayrağının asılı olması dikkat çekti.

Jacques Chirac: Hepimiz Bizans’ın çocuklarıyız

Cumartesi, 5th Mayıs, 2007

Fransa lideri Chirac: "Hepimiz Bizans’ ın çocuklarıyız. Avrupa’nın temel şartlarına uymuş olan bir Türkiye güçlü bir Avrupa için olağanüstü bir şanstır."

Fransa Cumhurbaşkanı Jacques Chirac, bir forumda ‘Avrupa’nın temel şartlarına uymuş olan bir Türkiye güçlü bir Avrupa için olağanüstü bir şanstır’ derken Türkiye’nin Avrupalı olduğunu vurgulamak için ‘Hepimiz Bizans’ ın çocuklarıyız’ dedi. François Bayrou, ‘Chirac, yepyeni bir tarih!!

Condoleezza Rice: BOP ile Türkiye Dahil 22 Ülkenin Sınırları Değişecek

Cumartesi, 5th Mayıs, 2007

Büyük Ortadoğu Projesi ile ilgili en çarpıcı açıklama ABD’nin güvenlikten sorumlu danışmanı (Bugünkü Dışişleri Bakanı) Condoleezza Rice’ ın 7.8.2003 Washington Post gazetesinde yayınlanan yazısında görülmektedir. "Transforming The Middle East – Ortadoğu’yu Dönüştürmek." Rice bu yazısında Fas’tan Basra körfezine kadar Ortadoğu’da bulunan 22 devletin rejiminin, sınır ve haritalarının değiştirileceğini, Türkiye’nin de bunların içinde olduğunu vurgulamıştır .

Bush: Irak’a saldırmayı Tanrı emretti

Cumartesi, 5th Mayıs, 2007

İngiliz televizyonu BBC’de yayınlanacak yeni bir belgeselde, ABD Başkanı George Bush’un, Filistin lideri Mahmud Abbas ile yaptığı bir görüşmede, ‘Tanrı’dan bir görev aldım. Afganistan ve Irak’a o yüzden geldim!!!

Reklamlar

Etiketlendi:

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: